وکالت – وکیل جرایم مواد مخدر در رشت،گیلان

وکیل جرایم مواد مخدر وکالت – وکیل جرم مواد مخدر در رشت،گیلان بهترین وکیل مواد مخدر رشت -گیلان کسی است که در وکالت در جرایم مواد مخدر تجربه و تخصص لازم را داشته باشد. وکیل مواد مخدر،وکالت در مواد مخدر ، رشت – گیلان توسط کارگروهی از وکلای باتجربه و متخصص در در جرایم  مواد […]

وکیل جرایم مواد مخدر

وکالت وکیل جرم مواد مخدر در رشت،گیلان

بهترین وکیل مواد مخدر رشت -گیلان کسی است که در وکالت در جرایم مواد مخدر تجربه و تخصص لازم را داشته باشد.

وکیل مواد مخدر،وکالت در مواد مخدر ، رشت – گیلان توسط کارگروهی از وکلای باتجربه و متخصص در در جرایم  مواد مخدر

دفاع و وکالت  در پرونده های مواد مخدر در رشت-گیلان

وکیل متخصص در جرایم مواد مخدر در رشت -گیلان

وکیل باتجربه در جرایم مواد مخدر در رشت -گیلان

وکیل حرفه ای و باسابقه در جرایم مواد مخدر در رشت -گیلان

بهترین وکیل مواد مخدر در رشت -گیلان کسی است که تجربه ، تخصص  و سابقه حرفه ای در دفاع و وکالت در جرایم مواد مخدر در رشت -گیلان داشته باشد.

طرح الحاق یک ماده به قانون مبارزه با مواد مخدر

براساس ماده واحده این طرح، یک ماده به شرح زیر به عنوان ماده ۴۵ به قانون مبارزه با مواد مخدر مصوب ۳ آبان ۶۷ و اصلاحات بعدی آن الحاق و شماره ماده ۴۵ قانون به ماده ۴۶ اصلاح می گردد.

ماده ۴۵- مرتکبین جرائمی که در این قانون دارای مجازات اعدام یا حبس ابد هستند در صورت احراز یکی از شرایط ذیل در حکم مفسد‌ فی الارض می باشند و به مجازات اعدام و ضبط اموال ناشی از مواد مخدر یا روان‌گردان محکوم و در غیر این صورت حسب مورد «مشمولین به اعدام» به «حبس درجه یک تا سی سال» و جزای نقدی درجه یک تا دو برابر حداقل آن و «مشمولین به حبس ابد» به حبس و جزای نقدی درجه ۲ و در هر دو مورد به ضبط اموال ناشی از جرایم مواد مخدر و روانگردان محکوم می‌شوند.»

الف- «مواردی که مباشر جرم و یا حداقل یکی از شرکاء، حین ارتکاب جرم سلاح کشیده یا به قصد مقابله با مأمورین سلاح گرم و یا شکاری به همراه داشته باشند. (منظور از سلاح در این بند سلاح سرد و سلاح و مهمات موضوع قانون مجازات قاچاق اسلحه و مهمات و دارندگان سلاح و مهمات غیرمجاز مصوب ۷/۶/۱۳۹۰ می باشد)

ب- «در صورتی که مرتکب نقش سردستگی (موضوع ماده ۱۳۰ قانون مجازات اسلامی مصوب ۱۳۹۲) یا پشتیبان مالی و یا سرمایه‌گذار را داشته یا از اطفال و نوجوانان کمتر از ۱۸ سال یا مجانین برای ارتکاب جرم استفاده کرده باشد.»

پ- مواردی که مرتکب به علت ارتکاب جرایم موضوع این قانون سابقه محکومیت قطعی اعدام یا حبس ابد یا حبس بیش از پانزده سال داشته باشد.»

ت-  کلیه جرایم موضوع ماده ۴ قانون مشروط بر اینکه بیش از ۵۰ کیلوگرم باشد و مواد موضوع ماده ۸ قانون مشروط بر اینکه بیش از دو کیلوگرم باشد و درخصوص سایر جرایم موضوع ماده ۸ در صورتی که بیش از ۳ کیلوگرم باشد.» اجرای این بند نسبت به مرتکبان، متهمان و مجرمان قبل از لازم الاجرا شدن این ماده منوط به داشتن یکی از شرایط بندهای الف، ب یا پ است.

تبصره- در مورد جرائم موضوع این قانون که مجازات حبس بیش از ۵ سال دارد، در صورتی که حکم به حداقل مجازات قانونی صادر شود، جز در مورد مصادیق تبصره ماده ۳۸ ، مرتکب از تعلیق اجرای مجازات، آزادی مشروط و سایر نهادهای ارفاقی به استثنای عفو مقام معظم رهبری مذکور در بند ۱۱ اصل ۱۱۰ قانون اساسی بهره مند نخواهد شد. در صورتی که حکم به مجازات بیش از حداقل مجازات قانونی صادر شود، دادگاه می‌تواند بخشی از مجازات حبس را پس از گذراندن حداقل مجازات قانونی به مدت ۵ تا۱۰ سال تعلیق کند.

دعاوی حقوقی دعاوی کیفری اموری مهم و تخصصی است،آن را به وکیل دادگستری وکیل کیفری وکیل جرم مواد مخدر در رشت گیلان و متخصص آن بسپارید.

مشاوره حقوقی وکالت تخصصی در امور کیفری جرم مواد مخدر در رشت گیلان توسط مؤسسه حقوقی فرزانگان عدالت واقع در رشت گیلان با کادری مجرب از وکلا وکیل متخصص ، با تجربه در دعاوی کیفری جرایم مواد مخدر در رشت گیلان

جهت ارتباط با مؤسسه حقوقی فرزانگان عدالت به منظور تعیین وقت مشاوره حقوقی می توانید از طریق شماره های ذیل تماس حاصل فرمایید.

همراه مؤسسه:

۵۳ ۳۰ ۴۳۰ ۰۹۱۱


تلفن مؤسسه:

۶۱ ۱۵ ۲۶ ۳۳ – ۰۱۳

 

زمان ملاقات به وقت ایران: روز های شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۱۷ الی ۲۱ می باشد.

نکته ۱: مشاوره حقوقی به صورت حضوری با تعیین وقت قبلی از طریق شماره های ارتباطی فوق الذکر ارائه می گردد.

نکته ۲: مشاوره حقوقی (حضوری تلفنی) دارای هزینه می باشد.

نکته ۳: حق الوکاله قابلیت اقساط دارد.

آدرس :  رشت- بلوار معلم. فاز دوم. بالاتر از میدان سرگل.رو به روی بیمه کار آفرین.ساختمان فرهنگ.طبقه اول.واحد ۱