وکیل انتقال مال غیر در رشت

بهترین وکیل انتقال مال غیر در رشت وکیلی است که علاوه بر تسلط بر قوانین و مقررات به آراء وحدت رویه و نظریات مشورتی مرتبط نیز تسلط کامل داشته باشد.

انتقال مال غیر از جمله جرایمی هست که جدای از این که نظم و امنیت اجتماع را به نیز میزند؛ خسارتهای مادی را بر قربانی جرم وارد میکند؛ یعنی وقتی که فردی مرتکب ایـن جرم شود؛ جدای از این که جرمی صورت گرفته است؛ مال فردی دیگر را نیز به فروش رسانده هست که ایـن امر سبب زیان به مالک ملک و مال میشود. تعدی و تجاوز به حق تملک اشخاص بر اموال و ارزشهای اقتصادی جامعه؛ میتواند به اشکال و صور متفاوتی صورت پذیرد که در ایـن بین اقدامات متقلبانه و مزورانه سایز قابل توجهی از اعمال مجرمانه علیه اموال شهروندان صورت می گیرد.

چنین اقدامات متقلبانه علیه اموال و حقوق مالکانه نیز به نوبه خود در اشکال متفاوتی نمودار میشود. جرم انتقال مال غیر یعنی اینکه انتقالدهنده بدون آنکه مالک مال باشد؛ یا اینکه حاوی جواز قانونی برای انتقال مال باشد بر خلاف واقع و به نحو متقلبانه خود را مالک یا حاوی اختیار قانونی معرفی و با نیت اضرار اقدام به منتقل کردن مال غیر میکند. پس فروش مال غیر یکـی از قالبهای متقلبانه تعدی و تجاوز به حق تملک و اموال حساب میشود.

وکیل کیفری

جهت ارتباط با موسسه حقوقی فرزانگان عدالت « گیلان وکالت» می توانید در ساعات اداری از طریق شماره های ذیل تماس حاصل فرمایید.

تلفن مؤسسه: ۸۶-۳۸-۲۶-۳۳-۰۱۳

همراه موسسه: ۳۰۵۳-۴۳۰-۰۹۱۱

نکته ۱- مشاوره حقوقی به صورت حضوری با تعیین وقت قبلی از طریق شماره های ارتباطی فوق الذکر ارائه می گردد.

نکته۲ – مشاوره حقوقی غیر حضوری به صورت تلفنی- آنلاین امکانپذیر می باشد.

نکته۳-  مشاوره حقوقی حضوری -غیر حضوری دارای هزینه میباشد.

نکته ۴- حق الوکاله قابلیت اقساط دارد. زمان ملاقات به وقت ایران رشت : روز های شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۱۷ الی ۲۱ می باشد.